Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

TTNET Müzik Facebook'ta

TTNET'in dijital müzik platformu TTNET Müzik ve Facebook iş birliği sayesinde Facebook'ta da müzik dinlenebilecek ve listeler paylaşılabilecek.
TTNET Müzik Facebook'ta
TTNET’in dijital müzik platformu TTNNET Müzik’in 3 milyon şarkıya yaklaşan içeriği Facebook kullanıcılarıyla buluşuyor. Bu işbirliğiyle birlikte TTNET Müzik, Facebook’un Türkiye’deki müzik içeriğini sağlayan ilk iş ortağı oldu. Müzikseverler bundan böyle TTNET Müzik’teki en yeni şarkı ve albümleri Facebook üzerinden dinleyebilecek, paylaşabilecek ve yorum yapabilecekler.

Facebook ile işbirliği projesinin Türkiye’den ilk defa Facebook üzerinden “rich blok” ilan yayını ile yapılacağına dikkat çeken TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak “Böylece Facebook’un tüm alanlarında yüksek trafik yaratarak, en yüksek erişime ulaşmayı amaçlıyoruz. Ayrıca Facebook kullanıcılarına her alanda erişip, Facebook ortaklığı ile TTNET Müzik’ten şarkı dinlemelerini sağlayacağız” dedi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017