Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

TTNET’ten Eğlenceli Bir Film!

Tivibu Ev, “Tivibu’suz yaşamın zorlukları”nın anlatıldığı reklam filmleriyle yayında. Tivibu Ev’in öne çıkan özelliklerinin anlatıldığı filmler “stop motion” tekniği ile hazırlandı.
TTNET’ten Eğlenceli Bir Film!
Tivibu Ev, “Tivibu’suz yaşamın zorlukları”nın anlatıldığı reklam filmleriyle yayında. Tivibu Ev’in öne çıkan özelliklerinin anlatıldığı filmler “stop motion” tekniği ile hazırlandı. Tivibu’su olmayan aile ve Tivibu’su olan aile arasındaki farklar üzerinden anlatılan bu özellikler, seslendirme sanatçısı Vural Çelik’in eğlenceli üslubuyla basit ve komik bir şekilde anlatılıyor.

Kumanda filminde Tivibu Ev’in cep telefonu ve talbet bilgisayarlar da kumanda edilebildiği, Sosyal Tivi filminde paylaşabilmenin mutluluğu, Tekrar İzle filminde hiçbir dizinin kaçmadığı, Durdur İzle filminde de sürekli çalan kapının diziyi bölemediği eğlenceli bir film dili ile ekrana geliyor. Yapımcılığını Makine ve Sinefekt’in ortaklaşa yürüttüğü, yönetmenliğini Sinan Göksel ve Lamia Karaali’nin gerçekleştirdiği filmlerin çekimleri iki gün sürdü.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017