Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tuba Ünsal Anneliği Yeni Kitabında Anlattı

Yeni kitabı, “Benim Tatlı Komposto Günlüğüm” ile kızı Sare’yle buluşma sürecini esprili bir dille anlatan Tuba Ünsal, hamilelik ve anneliğin kendisi gibi “özgür” kızlara da pekala yakışabileceğini ifade ediyor.
Tuba Ünsal Anneliği Yeni Kitabında Anlattı
Öncelikle son yıllarda bolca yayımlanan ve anne olma sürecini anlatan birçok biyografiden çok daha farklı bir kitap yazdığını anlatarak başlıyor söze Tuba Ünsal: “Kitapların çoğu farklı kuralları uygulamamız gerektiğini anlatıyor bize. Bense kitabımda benim gibi hayatını kurallar çerçevesinde yaşamayan, özgürlüğüne düşkün genç kızlar hamile kalırsa bu süreci nasıl yaşayabilirler, onu vurgulamaya çalıştım.”

Gezip tozmayı seven, eğlenmekten ödün vermeyen, kalori hesaplamalarına hiç girmeyen kızlar kategorisine ait biri olarak zorlandığını, göbeği büyüdükçe sorunların da büyüdüğünü gizlemiyor ve annelik mitinin öngördüğü pembe bir tablo çizmiyor Ünsal. “Planlı, isteyerek hamile kamış olsam da anne olacağımı öğrendiğimde bu fikri kabullenmek çok da kolay olmadı. Korktuğum ve kendimi çok yalnız hissettiğim bir dönem oldu.” sözleriyle zor ve karmaşık bir süreçten geçtiğini açıkça ortaya koyuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017