Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tuba Ünsal'dan Miniklere Masallar

Tuba Ünsal, bu yıl okula başlayan çocuklara masal okuyarak keyifli ve eğlenceli bir başlangıç yaptırdı. Miniklerin okul heyecanına ortak oldu.
Tuba Ünsal'dan Miniklere Masallar
Üç aylık yaz tatilinin ardından yeni bir eğitim-öğretim dönemi için ders başı yapan çocuklar, okula masal dinleyerek başladılar. Çocukların tatilde bol bol eğlenmesin ve eğlenirken de öğrenmesini amaçlayan Marmara Forum, ‘Kitap Kurtları Marmara Forum’da etkinliği ile onları okula hazırladı. Oyuncu Tuba Ünsal’ın katılımıyla renklenen etkinliğe, 50 liralık alışveriş yapan ailelerin çocukları katılmaya hak kazandı.

Çocuklar Tuba Ünsal’dan masallar dinleyip sohbet etti, imza almak ve fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Ünsal, çocuklara masal okurken çok keyif aldığını söyledi. Zaman zaman iki yaşındaki kızı Sare ile yaşıt çocukları da kucağına alıp sevdi. Çocuklar masal dinlemenin yanı sıra özel olarak hazırlanan kitap okuma köşesinde eğitmenler eşliğinde kitap ayracı tasarladı ve sürpriz hediyeler kazandılar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017