Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tuba Ünsal İle Keyifli Bir Röportaj

Dünyanın öteki ucunda geçirilmiş bir hamilelik, yoğun bir oyunculuk kariyeri, fotoğraf eğitimi… Tuba Ünsal yaptıklarıyla hayatın posasını çıkarıyor. Yenilenerek yol alma arzusu aynı enerjiyle devam ediyor. Biz de bir günlüğüne onun rüzgarına kapıldık, hala başımız dönüyor!
Tuba Ünsal İle Keyifli Bir Röportaj
Büyükada’ya giden deniz otobüsüne yetişmek için pürtelaş koşturuyoruz. Bunca kalabalığın içinde elinde koca bir kutuyla koşturan bir Tuba Ünsal. Kutunun içinde renkli şapka koleskiyonu var. Bu aslında güzel bir fotoğraf olarak düşüyor aklımıza. Yaklaşık bir saatlik bir yolculuk sonunda Büyükada sokaklarında başlıyor çekim maceramız. Ünsal’da tuhaf olan şey, istediği zaman görünmez yapabiliyor kendini. Hani nasıl anlatsak, sanki bir büyülü lafla toz oluyor ve kimse onu fark etmiyor. Öyle bir an geliyor ki herkes çevresine toplanıp fotoğraf çektirmek istiyor. Ada gezimiz bu izlenimlerle bitiyor. Sonra sıra geliyor sohbete. Sare’en aşka, hamileyken yazdığı kitabından şapka koleksiyonuna birçok mevzu arasında uçuşuyor cümleler. Değişime ve öğrenmeye aç olan Ünsal’ın bir yıl sonra nerede olacağını ister istemez merak ediyor insan.

Hep bir şekilde varsınız hayatımızda bunun sebebi ne olabilir hiç düşündünüz mü?

Her koşulda insanların hayatında olmak güzel bir şey. Ben 16 yaşında modelliğe başladım, sonra oyunculuk serüvenim başladı. Bunca yıl geçmesine rağmen hala burada olduğumu bilmek güzel. Dediğin gibi enerjim insanlara iyi geliyor olmalı. Öte yandan bunun için de kendimi yeniliyorum. Hep şunu söylerim, ben kendimden çok sıkıldığım için her seferinde yenileniyorum, değişiyorum ve hayattan besleniyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017