Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tuğba Özerk, Kolay Değil Şarkısını Yorumladı

Yaz için hazırladığı albümünde Sezen Aksu’nun Kolay Değil şarkısını yeniden yorumlayan Tuğba Özerk, müzik kariyerinde çok özel bir yere sahip olan Sezen Aksu’ya da bu projeyle bir anlamda vefa borcunu ödüyor.
Tuğba Özerk, Kolay Değil Şarkısını Yorumladı
Henüz 12 yaşındayken hayranı olduğu Sezen Aksu tarafından sahneye çıkarılan ve “Büyük Yetenek” olarak lanse edilen Tuğba Özerk, sesinin güzelliğiyle o dönem çok konuşulmuştu. Yıllar içinde kendi adıyla müzikal anlamda başarılı bir kariyer elde eden Özerk, şimdi yeni albümü için bir Sezen Aksu-Onna-Tunç klasiği Kolay Değil’i seslendirdi.

Yeni single albümünde bu şarkıya yer veren Özerk, hem şarkının hem de isimlerin kendisinde çok özel bir yere sahip olduğunu belirtiyor: “Benim için Sezen Aksu’nun Git albümü çok önem taşıyan albümlerdendir. ‘Kolay Değil’de o albümdeki en sevdiğim şarkılardandır. Daha önce seslendirdiğim Sezen Aksu şarkısı El Gibi herkes tarafından çok sevildi, ben de Sezen Aksu’dan bir şarkı daha seslendirmek istedim. Sözlerinin Sezen Aksu gibi çok özel bir yeri olan bir sanatçıya ait olması, bununla beraber tanıma ve çalışma fırsatı bulmuş olduğum kıymetli üstad Onna Tunç’un bestesi oluşu da ayrıca anlamlı” diyen Özerk, yeni albümünün çıkışı öncesinde böyle bir single projesiyle hayranlarıyla buluşacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017