Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tuğba Şen Kimdir?

Baktığınızda gözlerinin içi gülen, tebessümüyle içinizi ısıtan biri… Canlı ve enerjik yapısı, pozitif görüntüsüyle karşısındakini devamlı olumlu yönde tetikleyen biri Tuğba Şen.
Tuğba Şen Kimdir?
Canlı ve enerjik yapısı, pozitif görüntüsüyle karşısındakini devamlı olumlu yönde tetikleyen biri Tuğba Şen. Baktığınızda gözlerinin içi gülen, tebessümüyle içinizi ısıtan, samimiyeti ve içtenliğiyle tanımasanız bile her haliyle size güven hissini aşılayan bir duruşu var. Hayatı içine sindirip, önceliğini anne olmaya adamış, tekstil ve güzellik sektörlerinde kendini ifade eden, en önemlisi kendi deyimiyle olduğu gibi görünmeyi tercih edenlerden.

Gündoğdu Köyü orman alanında gözümüze kestirdiğimiz muhteşem bir yer seçtim çekim için kendimize. Kahkahalarla birlikte alınan bol oksijenin tadı paha biçilemez sanırım… Bir de modelimiz gülen gözlerle objektifimize bakınca ve sohbet bal kıvamında olunca keyfimize diyecek olmadı doğrusu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017