Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tülin Şahin Röportajı

O podyumların en çok aranılan topmodeli... Modelliğe 1998 yılında ''Supermodel of Denmark'' yarışmasını kazanarak başlayan Tülin Şahin, Türkiye'nin uluslararası alanda en çok tanınan top modellerinden biri.
Tülin Şahin Röportajı
Çok sayıda projeyi aynı anda nasıl yürütüyorsunuz?

Birbirinden farklı işler yapmıyorum. Bir mankenin aynı anda birkaç markanın yüzü olması, sürekli defileleri olması, çekimler ve defileler için sürekli seyahat ediyor olması kadar normal bir şey yok. Yazdığım kitaplar moda, makyaj, diyet, bakım ile ilgili. Bunlar da mesleğim ile paralel konular sonuçta. Artı her gün Star TV’de moda programım var bu da mesleğim ile ilgili. Programı aşırı derecede yoğun olan birisiyim.

Yoğun tempoda çalışırken disiplinli yaklaşımınız ve mesleğinize saygınız hep konuşuluyor. Bütün bu özelliklerinizin Danimarka’da büyümüş olmanız ve bir Batılı gibi düşünmenizde kaynaklandığını düşündüğünüz oldu mu?

Kuzey Avrupa disiplini diye bir şey var tabii ki. Orada doğup büyüdüğüm için hayatımda doğal olarak birçok şeye yansıyor. Ama disiplinli olmak biraz da kişilik meselesi. Yoğun tempo disiplin gerektirir disiplinli olmak da yoğun tempoyu getirir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017