Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tüm Zamanların En Çirkin Tasarımlı Otomobilleri

Siz siz olun bu otomobil modellerinden birini tercih etmeyin. Veya tercih edin herhangi bir Ferrari'den daha fazla ilgi çekebilişini. Çünkü onlar dünyanın gelmiş geçmiş en çirkin otomobillerinden bazıları...
Tüm Zamanların En Çirkin Tasarımlı Otomobilleri
Multipla

İngiliz otomobil yazarlarının “Ferrari’yi yaratan bir milletin böyle bir ucube yarattığına inanmıyoruz.” Şeklindeki yazıları mevcut Fiat Multipla hakkında. Katılmamak elde değil ancak bu tasarım faciasının 1998-2010 yılları arasında binlerce satmış bir model olması da Fiat’taki bazı yetkililerin haklılığını ortaya koyuyor.

Sparrow

Bir üç tekerlek faciası daha ve üstelik tek tekeri arkada… Elektrikli motoruyla 35 km. hızda 64 km. yol alabilen Corbin’in üstelik iki ve tek kapılı modelleri de üretilmiş. 1999’da üretimine başlanan ve 2003’te nihayetine durdurulan bu model 14 ve 19 bin dolar arasında müşteri bulmuş. 2008’de tekrar popüler olan Corbin 30 bin dolara alıcı buluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017