Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tüp Bebekle Çocuk Sahibi Olmak İçin Altın Kurallar

Günümüzde giderek artan sayıda çift, bebek sahibi olmak için tüp bebek yönetimine başvurmak zorunda kalıyor. Başarılı bir tedavi için küçük sırlar ve ipuçları vermek istiyoruz. Bu yazının tüp bebeğin sosyal açıdan da anlaşılmasına ve desteklenmesine katkısı olacağına inanıyoruz.
Tüp Bebekle Çocuk Sahibi Olmak İçin Altın Kurallar
Modern bir yöntem olan tüp bebek tedavisi günümüzde çok daha büyük başarı ile ve geçmişe oranla daha modern, daha az masraflı ve pratik şekilde yapılıyor. Teknik gelişmeler tüp bebek başarısını çok iyi noktalara taşıyor. Doktorunuzun deneyimi ve hassasiyeti tabii ki önemlidir ancak siz de tedavi ekibinin bir parçası olarak bu enerji ve motivasyonla başlamalısınız. Olumlu konsantrasyon ve inanmak başarının ilk adımlarıdır.

Bu süreçte sigara içiyorsanız bırakın. Sigara hem yumurta hem de sperm kalitesini olumsuz etkilemektedir. Doktorunuzla ve yakınlarınızla endişelerinizi paylaşın. Randevunuz sırasında size bir yakınınızın eşlik etmesi yararlı olabilir. Net sorular sorun ve cevapları küçük bir not defterine not edin. Randevunuza yanınızda bir kitap veya dergi ile gidin. Tahlil sonuçları için beklemeniz gerekebilir. Günde 8 saat uyumalı, geç yatmamalı ve sabah erken kalkmalısınız...

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017