Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Turizm Sektörü İnterneti Nasıl Kullanmalı?

Seyahat acentesi, havayolu, destinasyon, restaurant ya da otel pazarlaması... Bunlarda es geçilemeyecek tek bir nokta var, turistin nasıl karar verdiği!
Turizm Sektörü İnterneti Nasıl Kullanmalı?
Turistler, istediği yere seyahat etmek, istediği yerde tatil yapmak için bir çok online araç kullanıyor. Bu araçlar mı kararını etkiliyor? Hayır, araçlara değil, insanlara güveniyor; gidip gören, tecrübe eden kişilerin oluşturdukları içeriklere ve tavsiyeler güveniyor. İşte bu yüzden turizm işletmelerinin turistin güvendiği içeriklerde olması gerekiyor… Aşağıdaki sunumda turizm işletmelerinin neler yapabileceğini adım adım göstermeye çalıştık. Farklı bir sorunuz olursa bizimle direkt iletişime geçmekten çekinmeyin.

Eskiden Turist; Arkadaşından tavsiye destinasyon ve oteller ister ya da hiç bilmediği, detaylı bilgiye ulaşamadığı yere karar verir, tur operatörünün kapısın çalar ve tur operatörü ne seçerse onu beğenmek zorunda kalırdı. Sonra İnternet geldi. Herkes, herkes ile tavsiyelerini paylaşmaya başladı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017