Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türk Dizilerinde Bu Sezon Neler Bizi Bekliyor?

Televizyonun yeni sezonunda hangi hikayelere, hangi karakterlere aşık olacağız? Sonbaharın iddialı yapımlarından Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kötü Yol, Kayıp Şehir, Kuzey Güney, Sultan, Yalan Dünya dizilerinin yıldız isimleriyle sizler için buluştuk.
Türk Dizilerinde Bu Sezon Neler Bizi Bekliyor?
ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

”Mete” artık olgunlaş bir karakter olarak karşımızda!

Genç oyuncu Aras Bulut İynemli “Mete”nin sorumluluklarının arttığını vurguluyor: “Olgunlaştı ‘Mete’, eskiden daha çocuktu, sadece aşklarını olgun yaşıyordu. ‘Mete’nin her daim haksızlığa karşı duruşunu ve ailesini sahiplenmesini çok seviyorum; çünkü ben de aynen böyle biriyim. “İynemli şu sıra çekimleri devam eden “Mahmut’la Meryem” adlı Azerbaycan-Türkiye yapımı filmde bir Han’ın oğlunu canlandırıyor.

”Berrin” karakterini nasıl bir gelecek bekliyor?

Yıldız Çağrı Atiksoy, “Berrin”in baba sevgisi eksikliğinde dolayı hayata çok sert baktığını söylüyor: “Berrin’le aynı şeyleri yaşasaydım kesinlikle onun tepkilerini vermezdim. Her şeyi siyah-beyaz görüyor, çok düz, mesafeli ve uç bir karakter. Hiçbir pozitifliği yok; bu açıdan beni çok zorluyor, enerjisiyle yoruyor. ‘Berrin’, ‘Ahmet’e çok zor kavuştu, onu kolay kaybedeceğini düşünmüyorum. Ama bu kadar mutlu da yaşayamayacak bence. Mutlaka bir şey olacak.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017