Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türk Milli Takımına Bir Katkı Daha

Abdullah Avcı'nın tercihleri, futbol hayatına İngilitere'de devam eden Jem Karancan'ı ay – yıldızlı formaya kazandırdı.
Türk Milli Takımına Bir Katkı Daha
Hollanda maçından sonra çok eleştirilen, bu eleştirilere de gereksiz sertlikte cevap veren Avcı son dönemde hoş karşılanmasa da gurbetçi futbolcular nezdinden imajı her geçen gün artıyor. Sercan Saraer, Tunay Torun ve Kerim Frei gibi gençleri Türk Milli Futbol Takımına kazandıran ve onlara her fırsatta şans veren Avcı’nın bu hareketleri Reading forması giyen Jem Karacan üzerinde de önemli etkide bulunmuş olacak ki o da Türkiye için oynayacağını açıkladı.

Aksaraylı bir baba ve Londralı bir annenin 3 kardeşin ortancı coçuğu olan İngiltere doğumlu Jem Paul Karacan, 1989 yılı doğumlu. Jem karacan şu ana kadar kendini kanıtlamamış olabilir ama Nuri Şahin için de 4-5 sene öncesine kadar Mehmet Aurellio’dan dahi geride görülüyordu. Gelecek neler gösterir bilinmez.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017