Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türk Reklamcılığının Efsaneleri Dijital Pazarlamayı Anlattı

Türk reklamcılık sektörünün efsane isimleri olan Ersin Salman, Jeffi Medina, Nail Keçili, Nestersen Davutoğlu ve Yakup Barouh dijital pazarlamayı IP dergisi okuyucuları için anlattı.
Türk Reklamcılığının Efsaneleri Dijital Pazarlamayı Anlattı
Ersin Salman, Jeffi Medina, Nail Keçili, Nestersen Davutoğlu ve Yakup Barouh… Bu beş ismin ortak özelliği sadece Türk reklamcılık tarihinin efsaneleri arasında olmaları değil, aynı zamanda bir sektörün tarihine de tanıklık etmiş olmaları. Reklamların ana mecrasının “basın” olduğu bir dönemde bu mesleğe gönül vermişti onlar. Aradan geçen yıllar içinde başta televizyon olmak üzere bugün hayatımızın çok doğal bir parçası olan birçok mecranın doğuşuna ve belki kayboluşuna şahit oldular.

İnternetin ana mecra olup olmayacağını tartıştığımız bugünlerden önce, onlar kariyerlerinin en parlak yıllarını yaşarken, henüz “internet” diye bir kavram bile yoktu hayatlarında… Biz de internet mecrasının reklamveren nezdinde günden güne daha önemli bir gündem maddesi haline geldiği şu günlerde, dönüp biraz geriye bakmak istedik. Çünkü “reklamcılığı” anlamadan dijital reklamcılığın hakkını vermenin mümkün olmadığını düşünüyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017