Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Plaza Tur Plazette İle Dijimecmua'da

Turizm adına ne varsa sloganı ile 1992 yılından günümüze kadar sayısız toplantı organizasyonuna başarı ile imzasını atmış bulunan Plaza Turizm...
Plaza Tur Plazette İle Dijimecmua'da
Türkiye genelinde; İstanbul, Bursa, Antalya; yurtdışında ise Torino, Paris ve Dubai ofisleri ile faaliyetlerini sürdüre gelen öncü turizm şirketlerimizden birisi.

Plaza Tur tüm başarılı girişimlerini ve dahada fazlasını sizlerle direkt paylaşmak için kurum bültenleri Plazette ile artık Dijimecmua.com'da da yayında. Bakın Plazette'de bu ay neler var;

-Hindistan’a gidiyoruz... Hint Okyanusu’nun kıyısında kültür ve doğa harikası bir ülke ve bu ülkenin güzellikleri,
-Dünyanın en güney ucunda Okyanuslar kıyısında safari,
-Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?
-Yeşim Tekstil “Önce İnsan” diyor
-“Adriyatik Denizi’nin incisi” bu aralar çok popüler,
-MÜKEMMELLEŞTİRİLMİŞ BİR SEYAHAT DENEYİMİ: FOUR SEASONS,
-Kozmopolit Şehirlerin En Güzeli: Londra,
-Uçak biletinde bir marka; selfbilet.com,
-Kongre ve Fuar Haberleri...

Plazette Sonbahar 2009 Editör yazısı şöyle;

Merhaba

Değerli Plaza Dostları,

Ekip olarak ilk günden beri inandığımız bir gerçek doğrultusunda çalışıyoruz. “Günümüz koşullarında ayakta durabilmek; sürekli gelişen ve büyüyen değerlere sahip olmak ancak kendinizi yenilemek ile mümkün olabilir.” İşte bu gerçekten hareketle birçok konuda olduğu gibi, sizlere özel olarak yıllardır hazırladığımız yayınımız PLAZETTE”yi de yenilemeye karar verdik. Ve bu kararımızın sonucu en keyifli görev de bana düştü. Sizlere yenilenen Plazette’de yeniden “Merhaba” diyebilmenin sevincini yaşıyorum.

Plazette ile size sektörden haberler verebilmeyi, gündemi sıcak tutmayı ve kaçırılmayacak avantajlardan tüm dostlarımızı haberdar edebilmeyi amaçladık. Yıllardır firmamızın iddiasını ortaya koyan “Turizm adına ne varsa” mottomuzun tam olarak karşılığını bu sayfalara da dökmeye çalıştık. Umarım yeni Plazette’yi beğenirsiniz. Çünkü inanıyoruz ki; sizlerin beğenileri ve görüşleri ileriki sayılarımız için bizlere en büyük motivasyon aracı olacaktır.

Değerli dostlarımız;

Sektörünüz ne olursa olsun; ister bir kalem üretin, isterseniz bir araba; ya da bizler gibi ürününüz bir hizmet olsun... Değişmeyen tek şey; değişimin yegane adresi teknolojinin önemidir kuşkusuz. Teknoloji çok dinamik… Sürekli gelişiyor, sürekli değişiyor. Ve bu dinamik gücü işinize kattığınızda; rakiplerinizden bir adım önde olmak en olağan sonuç. Günümüz teknolojisin en önemli başlığı ise elbette ki internet... İnternette varsanız; bir ofisiniz daha mevcut diyebilirsiniz. Yoksanız gelecek ile ilgili bazı endişeler duymalısınız. İşte bu gerçekler doğrultusunda geliştirdiğimiz bir markadan bahsetmek istiyorum. Yeni turizm portalımız Selfbilet.com...

Selfbilet.com serüveni aslında 2002 yılında “uçak biletini neden internetten satmıyoruz?” diye kendimizi aşmamızı sağlayacak bir soruyla başlamıştı. 2003’de bu hayalimiz hayata geçti ama internetin yararlarının yanında; sahte kredi kartları, art niyetli ziyaretçiler gibi risk faktörleri sebebiyle ayağa kalkışı gecikti. Durmadan geliştirmeye çalıştığımız yazılım ve güvenlik çalışmaları ile 2009 yılı başında tam anlamıyla hizmete giren SELFbilet.com; şu an hemen hemen dünyanın tüm uçuşlarını bünyesinde barındırmakta. Yurtdışı uçuşları yanında gerek ülkemizdeki THY ve ATLASJET iç hat uçuşlarına da rezervasyon imkânı sağlaması, gerekse diğer sahip olduğu nitelikleri ile Selfbilet.com en ekonomik uçak bileti için sanal ortamda ciddi bir marka haline geldi. Çok kısa süre içinde 50.000’i aşkın yurtiçi ve yurtdışı otelini de online olarak satışa sunacak alt yapısıyla “SELFbilet.com” geleceği hep beraber karşılamamızı sağlayacak.

Yılların emeği ve tecrübesi ile SELFbilet.com ülkemizin turizm portalı olmayı hak ediyor.Ve sizlerin katılımı ve kullanımı ile bu misyonunu daha da ilerilere taşıyacağından kuşkumuz yok. Hem yeni SELFbilet.com sitemiz hem de yeni PLAZETTE dergimizin verdiği heyecan ve bu heyecanın yarattığı üretkenliğimiz ile hizmetlerimizi daha da üst seviyelere çıkaracağımızı taahhüt ediyoruz. Şüphesiz ki bu gelişimin en temel etkeni yine siz değerli PLAZA dostları olacaktır.

Saygılarımla.

Dikmen AVCIER
Halkla İlişkiler Müdürü

Plazette'yi okumak için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017