Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türk Yapımı Oyun Bucketz Apple App Store'da

26 Temmuz'da Apple App Store'da yayına giren Bucketz adlı iPhone/iPad ve iPpod Touch oyunu büyük ilgi topladı. Çıktığı ilk günden itibaren ilk sıralarda yer alan Bucketz'ın yapımcılarıyla görüştük.
Türk Yapımı Oyun Bucketz Apple App Store'da
Bize Bucketz’dan bahseder misiniz?

Bucketz bir denge oyunu. Bucketz, oyuncuları, kovarlın hüküm sürdüğü ve denge unsurunun ön planda olduğu gizemli bir dünyaya ve matrak olduğu kadar da heyecanlı bir maceraya taşıyor.

Fiziğin yaşama uyarlanmış eğlenceli bir versiyonu olan oyunumuzda, karakterleri renkleri kadar farklı 9 kovanın (bucketz) macerasına katılan, oyuncular, bir yandan ekranda uçan yüzlerce nesneyi dengeli şekilde istiflerken diğer yandan gittikçe artan zorluklarla mücadele ediyorlar.

Bilardo toplarından meyvelere, mikro organizmalardan gezegenlere kadar uzanan bu objeleri kovalarınıza (bucketz) atmak işin sadece ufak bir kısmı. Oyunda kovaları kaçırmaya çalışan uzaylılardan, içinden ne çıkacağı belirsiz hediye paketlerine, görüş mesafesini yok eden sis bombalarında, ekranda ne varsa içine çekebilecek kara deliklere kadar türlü zorluklarla da oyuncuların mücadele etmeleri gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017