Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türk-Yunan Golf Turnuvasında Dostluk Kazanıyor

Her yıl dönüşümlü olarak Türkiye ile Yunanistan'da düzenlenerek iki ülkenin golf tutkunlarını bir araya getiren Türk-Yunan Dostluk Turnuvası'nı bu yıl ev sahibi Yunanistan kazandı.
Türk-Yunan Golf Turnuvasında Dostluk Kazanıyor
Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Türk-Yunan Dostluk Golf Turnuvası, 21-24 Haziran tarihleri arasında Yunanistan’ın Kalamata kentine bağlı Messinia Bölgesi’ndeki Costa Navarino’da gerçekleşti. Birbirinden yaşlı binlerce zeytin ağacının çevrelediği bu alanda yer alan The Bay Course ve The Dune Course, oyuncuların takdirini kazanırken eğlenceli bir organizasyon gerçekleştirildi. Golf sahalarının sevilen ismi Hans Otto Nagel’in fikir babası olduğu proje bu yıl 13’üncü kez düzenlenirken katılımcılar organizasyona tam not verdi. Turkish Airlines’in bilet ödülü dağıttı, Otto Nagel ve Turk Mall’un sponsor desteği ile gerçekleştirilen bu özel buluşmadan geriye güzel anılar kaldı.

Her yıl dönüşümlü olarak Türkiye ile Yunanistan’da düzenlenen etkinlikte bul sıra Yunanistan’daydı. Elinde son turnuvanın kupası ile ülkeye ayak basan Türkiye kafilesi bu unvanını koruyamazken sahaları daha iyi tanıyan Yunan ekibi, Challenge Cup’ı kazandı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017