Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkan Şoray Röportajı

Sonbahar aylarında NTV Yayınları’ndan çıkacak olan ‘Sinema ve Ben, Türkan Şoray’ adlı kitabının eskizlerini yaptığı gün Türkan Şoray’ı Etiler’deki evinde ziyaret ettik. Türkan Şoray ile kitabını, yeni projelerini, kızı Yağmur’la ilgili düşündüğü filmi ve ‘Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam’ dizisinin yeni sezonunu konuştuk.
Türkan Şoray Röportajı
‘Bir Zamanlar Osmanlı, Kıyam’ dizisi yaz tatili nedeniyle TRT ekranlarından çekilir çekilmez, siz de köşenize çekildiniz. Haftalardır size ulaşamadık, konuşamadık ve merak ettik…

Bir kitap hazırlığı içindeyim. Bu nedenle her şeyden elimi eteğimi çektim, kendimi kitabıma verdim. Artık son eskizleri yapıyoruz.

O zaman kitapla ilgili bilgileri alalım sizden...

Adı, ‘Sinema ve Ben, Türkan Şoray’… Hayatımla ilgili ilk kez kağıda, kaleme sarılarak kitap yazmış oldum. Sizin tahmin ettiğiniz gibi özel hayatımla ilgili ayrıntıları yazmadım. Ancak sinema zaten benim hayatım olduğu için ‘sinema’ deyince işin içince ‘özel hayat’ da girmiş oluyor. Bu kitap, Türkan Şoray’ı ve onun hayatı olan sinemayı anlatıyor diyebilirim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017