Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Turkcell Global Bilgi'ye 4 Günde 4 Ödül

Türkiye'de çağrı merkezi sektörünün bir numaralı markası olan Turkcell Global Bilgi, aldığı yurt içi ve yurt dışı ödüllerle liderliğini pekiştirdi.
Turkcell Global Bilgi'ye 4 Günde 4 Ödül
Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu ContactCenterWorld’ün düzenlediği 2012’nin En İyileri yarışmasının bölge finallerinde, “En İyi Dış Kaynak İş Ortaklığı”, En İyi Self Servis Teknoloji Uygulaması” kategorilerinde birincilik, “En İyi Telesatış Projesi” kategorisinde üçüncülük ödülü aldı.

Turkcell Global Bilgi birkaç gün önce de Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde “Erzurum Çağrı Merkezi: Ekonomik Etki Değerlendirme Çalışması” ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Özel Ödülü almıştı. Turkcell Global Bilgi, bir hafta içersinde yurt içi ve yurt dışında 4 ödül birden topladı. Geçtiğimiz Salı günü sahiplerini bulan Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde özel ödüle layık görülen Turkcell Global Bilgi, Cuma akşamı Londra’da gerçekleşen ContactCenterWorld-2012 Top Ranking Performers Bölge Finalleri’nden de iki birincilik ve bir üçüncülükle döndü.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017