Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye'de En Çok Oynanan Futbol Oyun Serisi PES 2013

PlayStation sahiplerinin vazgeçilmezi olan PES, bu yıl oynanabilirlik alanında değişiklikleri ile ön plana çıkmayı hedefliyor.
Türkiye'de En Çok Oynanan Futbol Oyun Serisi PES 2013
Oyun dünyasının son yıllarda en büyük çekişmesi şüphesiz ki FIFA ve PES arasında yaşanıyor. FIFA her ne kadar geride bıraktığımız birkaç sene içerisinden bir adım ileri geçmeyi başarmış gibi görünse de Pro Evolution Soccer ekibi de ciddi yeniliklerle yeni oyunu hazırlayarak piyasaya sürdüler. Yenilik demişken şu önemli noktaya da değinmemizde fayda var. PES 2013, büyük ihtimalle bir dönemin kapanışı temsil edecek. Çünkü gelen dedikodular göre Konami, PES 2014 için Fox Engine ile çalışmaya başladı.

Oyunun grafiklerine bakacak olursak bir önceki seneyle neredeyse birebir aynı olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıl grafik konusu üzerine yoğunlaşan Konami’nin bu sene grafik konusunda pek eğilmediği aşikar. Ayrıca oyun konsollarının performansını zorlayan grafiklerin bir ileri seviyeye geçebilmesi de önümüzdeki birkaç sene için pek de mümkün görünmüyor. Ancak yine de grafiklerin başarısız olduğunu söyleyemeyiz. Grafiklerin bu başarısı özellikle yakın plan görüntülerde çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017