Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye Finans'tan Enerji Verimliliği Finansmanı

Türkiye Finans, kat malikleri veya apartman yönetimlerinin yalıtım ve mantolama ihtiyaçları için yapacakları harcamalara yönelik "Enerji Verimliliği Finansmanı" ürününü çıkardı.
Türkiye Finans'tan Enerji Verimliliği Finansmanı
Türkiye Finans, enerji tasarrufu ve verimliliği çalışmalarına destek olmak amacıyla, kat malikleri veya apartman/site yönetimlerinin yalıtım ve mantolama ihtiyaçları doğrultusunda yapacakları harcamalara yönelik “Enerji Verimliliği Finansmanı” ürününü geliştirdi.

Enerji Verimliliği Finansmanı sayesinde, evine, apartmana, sitesine veya işyerine ısı, su, ses, yalıtımı ya da mantolama yaptırmak isteyen kat malikleri veya apartman/site yönetimleri, İzoder uzman uygulayıcı firmalarıyla anlaşma yapmaları halinde, Türkiye Finans’ın 12 aya kadar vade farksız ve dosya masrafsız ayrıcalıklı finansman fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik tüm vadelerde 3 ay taksit erteleme imkanı da bulunuyor. Ayrıca İzoder, Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından finansman yapılacak projeler için ‘Teknik Danışmanlık’ ve ‘Proje Kontrol Hizmeti’de sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017