Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye Mixx Awards'dan 4 Ödülle Döndü

Türkiye, dijital sektörün hızla yükselen mecrası olan Digital Pazarlama İletişimi konusunda uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekleyerek, toplam dört ödül ile Mixx Awards Europe’da en çok ödül alan ülke oldu.
Türkiye Mixx Awards'dan 4 Ödülle Döndü
30 Mayıs’ta Barcelona’da yapılan Mixx Awards Europe 2012 Ödül Töreni’nde Wanda Digital, Magiclick Digital Solutions, V for Viral ve Triball DDB ödül aldı. IAB Europe Başkanı Alain Heureux ise Türkiye'yi Avrupa'nın en yaratıcı ülkesi olarak duyurdu.

Brand Awareness and Positioning, Direct Response, Lead Generation, Best Brand/Product Launch, Experimental and Innovative campaign, Cross-Media Integration ve Best Mobile Platform or App kategorilerinin yer aldığı Mixx Awards Europe 2012’de Türkiye’nin ödül aldığı kategoriler ise şöyle:

Category Brand Awareness

Magiclick Digital Solutions / Discover The Animals with Dino/ Danone/Danino

Category Lead Generations

V for Viral / Seninki Kaç Santim / Greenpeace Mediterranean

Category Best Brand Launch

Tribal ddb/ Omd/ Doritos Akademi/ Frito Lay

Category Experimental / Innovative

Wanda Digital/ Nestle Chokolike

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017