Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye’nin Blogger Haritası!

Tüketicilerin büyük bir bölümünün önemli birer referans olarak gördüğü bloglar, günümüzün en özgün içerik platformları olarak kabul ediliyor. Blogların bu denli etkin mercalara dönüşmesi, markaların iletişim stratejilerinde de blog yazarlarının önemli bir yer tutmasını sağlıyor.
Türkiye’nin Blogger Haritası!
2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Bumerang Network, blogger üyelerinin kapsamlı bir değerlendirmesini yaptığı “Türkiye’nin Blogger Haritası” araştırmasını blogger’lara dair pek çok bilinmeyeni gözler önüne seriyor.

Dilerseniz “Türkiye’nin Bolgger Haritası” araştırmasının detaylarına geçmeden önce bu kapsamlı çalışmanın nasıl ortaya çıktığını Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar’dan dinleyelim.

“2007 yılından beri Türkiye’nin kaliteli içerik üreten blog yazarlarını Bumerang bünyesinde bir araya getiriyoruz. Üye sayısı ve sahip olduğu içerik zenginliğiyle bugün Türkiye’nin en kapsamlı blog ekosistemini oluşturan Bumerang, kapsamlı bir içerik havuzuna ve Türkiye’nin birçok ilinden çeşitli konuları ekranlara taşıyan blog yazarlarına ev sahipliği yapıyor” diyen Erhan Acar, böylesi güçlü bir yapıdan elde edilecek verileri kamuoyu ile paylaşma fikrinin, uzun zamandır kendilerini çok heyecanlandırdığını belirtiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017