Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye’nin Büyük Dönüşümü Başlıyor

Gayrimenkulde son birkaç aydır gündem yoğun. Ancak kuşkusuz tüm gündem maddelerinin başında yer alan konu kentsel dönüşüm. Tüm ülkedeki vatandaşları, konut geliştiricileri ve 30’dan fazla alt sektörü etkiyecek yasa sonunda kabul edildi. Peki bu dönüşüm nereden başlayacak?
Türkiye’nin Büyük Dönüşümü Başlıyor
Hükümet, gayrimenkul sektörünün uzun zamandır gündemini meşgul eden 3 yasa taslağını da TBMM Genel Kurulu’ndan geçirdi. Mütekabiliyet ve 2B arazilerinin satışından sonra Afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi ya da kamuıyunda bilinen adıyla kentsel dönüşüm yasası TBMM Genel Kurulu’nca kabul edildi.

Hükümetin iktidarıma mal olsa da yapacağım’ dediği dönüşüm için yapılan yorumlar farklı. Kimine göre fantezi, kimine göre rant kavgası kimine göre ise Türkiye’yi ayağa kaldıracak proje ile ilgili tüm detayları Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a sorduk. İşte dönüşümün yol haritası…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017