Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO'su

Ekonomist, Türkiye'de bir ilke daha imza atarak Türkiye'nin kadın CEO'ları araştırmalarını tamamladı. Bu araştırma ile kariyerlerinin zirvesindeki ''En Güçlü 50 Kadın CEO'' listesi de ortaya çıkmış oldu.
Türkiye'nin En Güçlü 50 Kadın CEO'su
Ataerkil toplumlarda kadın olmak zordur. Hayatın her alanı için geçerli bu. Evde, okulda, restoranda, otobüste, metroda… Kodları çoook çok eskilere dayanan bir egemenliği kabul etmeye zorlanırsınız. Özgür iradeniz yok sayılır ve size dayatılana ses çıkarmanız, karşı çıkmanız bir tür sonunuz olabilir.

100 kadın CEO listemizde yer alan bazı yöneticiler, daha fazla ciroya sahip olmalarına karşın şirketlerinin uluslararası kriterleri gereği bilgilerini paylaşamadıkları için sıralamamızda yer alamadılar. Türkiye’nin kadın CEO’larının bir bölümü, ciro, çalışan sayısı gibi rakamları paylaşmadı. Fakat diğer sorulara açıklıkla yanıt verdiler. Verilen yanıtlardan Türkiye’deki kadın CEO’larının profili de ortaya çıktı. İşte eğitiminde, kariyerlerinin ilk basamaklarına, hobilerinde yöneticilik tercihlerine kadar en güçlü 50 CEO kadın…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017