Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye’nin İlk Alışveriş Kulübü 'Unnado.com'

Anne, baba ve çocuklara yönelik kurulan Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü unnado.com, 2015 yılında 100 milyon lira ciro hedefine koşuyor. Endeavor Global yarışmasında Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanan Haldun Uraz Boralılar ve Göktuğ Okan Oğuz, bugün günlük 50 bin kullanıcıya ulaştıklarını söylüyor.
Türkiye’nin İlk Alışveriş Kulübü 'Unnado.com'
Unnada.com, 2010 yılının Haziran ayında kurulmuş, anne, baba ve çocuklara yönelik ilk özel alışveriş kulübü. Yüzde 90’a varan indirimler ile anne, bebek ve çocuk ürünlerinin dönemsel satışını gerçekleştiriyor. Unnado’da her gün çok sayıda yüksek indirimli kampanya kendine yer buluyor. Her gün farklı bir ürün, her gün sabah aynı anda e-mail ile müşterilere haber veriliyor.

Unnado, Haldun Uraz Boralılar ve Göktuğ Okan Oğuz tarafından kuruldu. İki yılda 50 kişilik bir şirket haline geldiler. Şu anda unnado.com’a her gün 50 bine yakın kişi girerek alışveriş yapıyor. İş fikrinin, etraflarındaki insanları gözlemeyerek geliştiğini söyleyen Göktuğ Okan Oğuz, “İşi kurmayı planladığımız sıralarda özel alışveriş kulüpleri bir çıkıştaydı ancak kimse bunu bir dikey alanda yapmaya yeltenmemişti. Biz anne, bebek ve çocuk diyenini çok anlamlı bulduk çünkü düşünürseniz anne ve babalar gerekirse kendilerinden kesip çocuklarına alışveriş yaptıkları gibi, çocukların büyüme hızı dolayısıyla giydikleri her gün değişiyor” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017