Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Türkiye Ve Meksika Ekonomik İşbirliği Artıyor

G20 Genç Girişimciler Zirvesi, Türkiye ve Meksika arasındaki ekonomik işbirliğinin gelişmesi için büyük vesile oldu.
Türkiye Ve Meksika Ekonomik İşbirliği Artıyor
G20 Genç Girişimciler Zirvesi’nin sonuç bildirgesinde, genç girişimciliğinin önünü açmak için ekonomik büyüme, yenilik, istihdam yaratımı ve sosyal bütünleşme konularına yönelik bir itici güç meydana getirecek beş tane kilit eylem planı hazırlandı.

Türkiye Genç İşadamları Derneği, Türkiye-Meksika ekonomik işbirliğinin artması için önemli bir adım attı. TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yücelen ve Beraberindeki heyet, Meksika’nın Meksiko City şehrinde düzenlenen ve 4 gün süren G20 Genç Girişimciler Zirvesi’ne katıldı. Türkiye’yi temsilen Meksika’ya giden Yücelen başkanlığındaki heyette G20 Liderler Zirvesi öncesi düzenlenen bu önemli organizasyonda, dünyanın dört bir tarafından gelen girişimciyle buluştu. Zirvede, genç girişimciliğin tüm dünyada yaygınlaşması için bir dizi karar alındı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017