Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Turon9 Sektöre Değer Katmaya Devam Ediyor

Turon9 sektöre attığı adımlar ile hem adından söz ettirmeye hem de sektöre değer katmaya devam ediyor.
Turon9 Sektöre Değer Katmaya Devam Ediyor
Daha önceden mal sahibi oldukları Sapanca’daki otelleri ve kiralık olarak işlettikleri Polonezköy’deki otellerine ek olarak 2013 sezonunda otelcilik yatırımlarını en az 6 ile 8 otele çıkarmayı hedefliyor. İlk önce otel yatırımlarına otelci ortaklarına ait olan Egeria Beach’le yola koyulan Turon9, Ayvalık’daki Ayvalık Beach’i de 5 yıllığına ortak olarak bünyesine 4. Oteli de ekledi.

Yeni görüşmelerinde devam ettiğini belirten Turon9 Genel Müdür Yardımcısı Tolga Çevlik : “2012 sezonu Turon9’un kendini dışarıya açıp kabuğunun dışına çıktığı bir sezon oldu,2013 yılında da bu sene ki politikamız ile daha başarılı bir operasyon yaparak piyasada önemli adımlar atacağız. Otelcilik yatırımlarımız ise bu adımları atmamızda bize destek olacak. Ayrıca en başından beri söylediğimiz gibi Turon9 sadece acente bazında ilerleyen bir şirket değil. Bütün bu büyüme ve gelişme aşamalarında mutlak ve mutlak sektöre bir katkısı olması yönünde çalışmaları da devam etmektedir. Otelcilik yatırımlarımızda sektöre katacağımız yatırımların arasında gelmektedir.” diyen Çevlik, yapacağımız çalışma sadece kiralamaya yönelik değil, inandığımız bir otel olur ise satın almaya da yönelik olacaktır. Bu da yapacağımız yatırımların finansal olarak sıkıntımız olmadan iş kalitesini de ön planda tutacağımızın bir kanıtıdır. Otelcilik yatırımlarının ardından sene sonunda diğer sürpriz yatırımlarında olacağını ve ileri ki dönemlerde de bunları kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017