Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Turuncunun Çekiciliği Clockwork Orange'de Buluştu

Clerc Hyrdoscaph'ın yeni limitli koleksiyonu ''Clockwork Orange'' Central Chronograph güçlü karakteri ve iştah kabartan turuncusuyla hayatınıza renk katıyor.
Turuncunun Çekiciliği Clockwork Orange'de Buluştu
Clockwork Orange’ın ayrıcalıklı modelin yenilikçi yapısında yer alan Clerc C608 mekanizmasının sunduğu merkezi kronograf, kısa zamanlı ölçümlemeler için teknik ve özgün bir gösterge imkânı sağlıyor. Clerc Clockwork Orange engin denizlerin derin karanlıklarında bile okunabilirlik sağlarken; güçlü kasası, 103 parçadan oluşan kompleks yapısı, 500 metreye kadar su geçirmezlik özelliği, Superluminova dolgulu indeksi ve Clerc markasının sembolü sekizgen bezeliyle modern bir sanat eserini andırıyor.

Hydroscaph koleksiyonunun genleriyle uyum içerisinde olan bu dalgıç saati; güçlü estetiği, hayran bırakan teknolojisi ve dalış takımının üzerinden bile bileğinizi kavrayabilen ergonomik yapısıyla dalgıç saatlerinin yeni kilometre taşı olmaya aday. Turuncunun cazibesini teknolojiyle birleştiren bu özel seri, kauçuk ve timsah derisi kayış alternatifleriyle 250 adet ile limitli.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017