Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

TV Üreticileri 'Akıllı TV Platform'unu Oluşturdu

Platform, 'Akıllı TV' üreticileri ve uygulama geliştiriciler arasında etkin işbirliği için gerekli altyapıyı sağlayacak.
TV Üreticileri 'Akıllı TV Platform'unu Oluşturdu
Kurucu üyeler TP Vision (Philips TV) ve LG Electronics, birleşme sürecindeki diğer Japon TV üreticileri ile birlikte Akıllı TV Platformu’nun kuruluşunu resmi olarak gerçekleştirdiler. Platform, uygulama geliştiricilerin cazip, platformdan bağımsız hizmetler sağlamalarını mümkün kılacak genel mülkiyete ait bir ekosistem oluşturarak Akıllı TV deneyimini geliştirmeyi hedefliyor.

Akıllı TV Platform Başkanı, LG Electronics’ten Bong-Seok Kwon şunları söyledi: “Bugünden önce Akıllı TV sektörü, farklı marka TV’lerde farklı platformlar ve teknolojiler kullandığından hem TV üreticileri hem de uygulama geliştiriciler için son derece zor bir pazardı. Akıllı TV Platformu, daha geniş bir oyun alanı yaratarak geliştiricileri daha fazla sayıda ve daha iyi TV uygulamaları geliştirmeye teşvik ediyor, aynı zamanda üreticiler ve tüketiciler için en zengin talep üzerine, müzik hizmetleri, oyun, sosyal ağ kaynaklarına ulaşım imkanı sağlıyor.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017