Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tweet'inizin Değerini Biliyor Musunuz?

Markalar ve sosyal medya kullanıcılarını bir araya getiren bir platform olan ad Mingle sosyal medya kullanıcılarını birer marka elçisi haline getirip kazanç elde etmesini sağlarken, reklam verenlerin de sosyal medyada ürün ve hizmetlerinin tanıtımını daha aktif şekilde yürütmesini amaçlıyor.
Tweet'inizin Değerini Biliyor Musunuz?
"adMigle" markalar ve sosyal medya kullanıcılarını bir araya getiren bir platform. Markaların kampanyalarını veya ürünlerini, sosyal medya üzerinden tanıtmalarını ve bunu yaparken de sosyal medya kullanıcılarının bu içerikleri paylaşarak kazanç elde etmelerini sağlıyor. Geliştirilen tüm teknolojilerin arkasında ise dokuz kişilik bir ekip var.

"adMingle"da iki farklı üyelik söz konusu. Bunlardan biri yayıncılar yani sosyal medya kullanıcıları, diğeri ise reklamverenler, yani markalar. Sosyal medya kullanıcıları; hergün ilgilendikleri, sevdikleri, tutkunu oldukları şeyleri sosyal ağlarda, özellikle de Twitter’da paylaşıyor. adMingle de sosyal medya kullanıcılarına bu paylaşımları sayesinde para kazanma imkanı veriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017