Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Twigy’den Eğlenceli Bir Yarışma!

Yeni yıla girerken Twigy, size sihirli bir lamba uzatıyor ve güzel bir dileğin gerçekleşmesini sağlıyor. Bu dileğin gerçekleşmesi için yapmanız gerekenler ise son derece eğlenceli.
Twigy’den Eğlenceli Bir Yarışma!
“En güzel yılbaşı evde kutlanandır” diyerek, evdeki en eğlenceli Twigy hallerinizi fotoğrafını veya çektiğiniz Twigy kısa filmini, Twigy Facebook sayfasına 1 Aralık tarihinden itibaren yükleyen yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya son katılım tarihi ise 20 Aralık.

Özel jüri kararıyla, yaratıcılığınızı konuşturup gönderdiğiniz fotoğraflar ve filmler arasından seçilecek 10 fotoğraf ya da filmden biri sizin olursa Twigy’den 500 liralık hediye çeki kazanabilirsiniz. Kazanan talihliler 223 Aralık tarihinde Twigy Facebook sayfasından açıklanacak. Geç kalmadan yarışmaya katılın, yeni yıl dileğiniz gerçek olsun…

Haber kaynağı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017