Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Twitter’dan En İyi Şekilde Faydalanmanın Yolları

Kolay yönetebileceğiniz bir Twitter deneyimi için Twitter’da arkadaşlarınızı nasıl bulacağınızı ve filtreleyeceğinizi gösteriyoruz. Twitter’dan en iyi şekilde faydalanmak için taklalar atmanıza gerek yok.
Twitter’dan En İyi Şekilde Faydalanmanın Yolları
Twitter, kısa mesajlarının geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla kurulan basit bir hizmet olarak hayatına başladı. 140 karakter sınırlaması da bu yüzden. Ancak bu hizmet, kullanıcıların mesaj atmak için para ödediği ülkelerde pek yaygınlaşmadı.

Twitter’dan en iyi şekilde faydalanmak için taklalar atmanıza gerek yok. Kolay yönetebileceğiniz bir Twitter deneyimi için Twitter’da arkadaşlarınızı nasıl bulacağınızı ve filtreleyeceğinizi gösteriyoruz. Bunun için yapmanız gereken iki şey var: Takip etmek ve filtrelemek. Twibes ve WeFollow gibi öneri siteleri, takip için iyi birer başlangıç olabilir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017