Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Twitter İçin Eğlenceli Ve Kullanışlı Uygulamalar

Her geçen gün hızla büyümeye ve hatta artık gündemi belirlemeye başlayan Twitter için eğlenceli ve kullanışlı uygulamalar olduğunu birçok Twitter kullanıcı bilmiyor. Tanıtacağımız uygulamalar ve web servisleri ile Twitter'ı çok daha etkin kullanacaksınız.
Twitter İçin Eğlenceli Ve Kullanışlı Uygulamalar
Kısa bir süre içine sadece bir internet sitesi olmaktan çıkıp hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen Twitter, hem gündemi takip etmek için hem de kişisel durumunuzu diğer insanlarla paylaşmak için en ideal ve en popüler mecra. Son derece basit ve yalın bir tasarıma sahip olan Twitter, her ne kadar sosyal medyaya damgasını vurmuş bir site olsa da bazı açılardan kullanıcıları zorlayabiliyor. Örnek vermek gerekirse spesifik bir tarihte attığınız tweet’e ulaşmak ya da sizi kimlerin takip listesinden çıkardığını öğrenmek acemi bir twitter kullanıcısı için son derece zahmetli. İşte bu nokta kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştıracak olan uygulamalar ve web servisleri devreye giriyor.

Twitter uygulamaları, görevlerini yerine getirebilmek için Twitter’daki bazı bilgilerinize ihtiyaç duyabilir. Unutmamanız gereken önemli bir nokta, her uygulamanın Twitter erişimi için önce sizden yetki isteyecek olmasıdır. Bu açılan pencerede uygulamanın Twitter hesabınızda neler yapabileceğini görebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017