Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Üçgen Vücut Nasıl Yapılır?

Uzun vadeli fitness planları vücudunuza daha faydalı da olsa, kısa sürede sonuç alabileceğiniz ve kapıya dayanan yaz tatilinde kat kat daha iyi görünebileceğiniz bir vücuda giden kısa yolları öğrenmelisiniz. İşte üçgen vücut yapmanın yolları…
Üçgen Vücut Nasıl Yapılır?
Boxer dergisi üçgen vücut yapmanın tüyolarını aktarıyor. İşte hızla üst vücudunuzu genişletmeye yarayacak temel yaklaşımlar… Büyük göğüs kaslarına sadece bench press yaparak ulaşamayacağınızı artık sağır sultan bile duydu. Göğüs kaslarınız sadece bir şeyleri itmek için değil, örneğin sizi ayaktayken, bir şeyleri kendinize doğru da çekmek için de kullanılan kaslardır. Yani daha dik ve şiş bir göğüs, sadece göğüs kaslarını değil, ona destek olan diğer kas gruplarını da çalıştırmayı şart koşar. Bu programın güzelliği sadece göğüs değil aynı zamanda kol ve omuz kaslarına da fayda sağlaması.

Sehpaya uzanın. Halteri tam göğüs kafesiniz üzerinde tutun. Ellerinizi omuzlarınız hizasında açın. Halteri göğsünüze indirin. Göğsünüze değdiğinde bir saniye duraklayın. Tekrar en tepe noktaya kadar halteri kaldırın. Ağırlık öyle ayarlanmalı ki 10 tekrar yaptığınızda, son tekrarı zar zor bitirebilmelisiniz. Yarım bırakmamalısınız. Bunun için spor salonundaki birinden yardım isteyebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017