Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ücretsiz Yazılım İndirirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ücretsiz yazılım indirmeden önce, programın güvenirliğinden kesinlikle emin olmanız gerekir. Bir yazılımı indirmenin güvenli olup olmadığını belirlemek özellikle Windows işletim kullanıyorsanız, temel beceriniz olmalıdır.
Ücretsiz Yazılım İndirirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Uygulamaları arayabileceğiniz, incelemeleri görüntüleyebileceğiniz ve tamamını indirebileceğiniz IOS, Android, Mac ve hatta modern Windows 8 ortamlarına entegre edilmiş AppStore’lar olduğu halde Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda durum hala oldukça karmaşıktır. Windows için ücretsiz uygulama indirme süreci istediğiniz uygulama için internet araması, güvenli bir uygulamanın seçilmesi, uygulamanın indirilmesi ve yüklenmesi aşamalarından oluşur. Deneyimli Windows kullanıcıları için bu süreç çok karmaşık olmasa da, daha az deneyimli kullanıcılar kötü yazılım yükleme konusunda kolaylıkla kandırılabilirler.

Bilgisayarınızı birçok zararlı ve casus yazılımından korumak için ücretsiz yazılım indirmeden önce dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Bunun için yazımızdaki tavsiyelere dikkat ederseniz istediğiniz programı güvenilir bir şekilde indirerek, kolaylıkla kullanıma hazır hale getirebileceğinize inanıyorum.

Güvenilir Yazılım Listeleri Bulun

Uygun ve güvenilir programları bulsanız bile, önemli olan en iyi olanı belirlemek. Bunun için yazılımı internet üzerinden kendiniz aramak yerine, direk olarak en iyi ücretsiz yazılımların listelendiği güvenilir bir internet sitesine başvurabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017