Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Resmi Bankası Yapı-Kredi

Yapı Kredi, dünyanın en büyük futbol organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye'deki Resmi Bankası oldu. Yapı Kredi, önümüzdeki üç sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.
UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Resmi Bankası Yapı-Kredi
Yapı Kredi, tarihini süsleyen “ilk”lere bir yenisini daha ekleyerek, dünyanın en büyük futbol organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki resmi bankası oldu. Bu prestijli spor etkinliğine destek veren ilk Türk bankası olma gururunu yaşayan Yapı Kredi, önümüzdeki 3 yıl boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.

Yapı Kredi’nin UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi bankası olmasıyla ilgili konuşan Yapı Kredi CEO’su Faik Açıkalın “Futbol yalnızca bir spor dalı değildir. Çağımızda toplumun tarihini, sosyal ve hatta siyasi dokusunu şekillendiren bir kültür haline dönüşmüştür. Farklı coğrafyalardan takımların birlikte oynayacağı bu oyunda adımızı yazdırmayı ‘hizmette sınır yoktur’ vizyonuna sahip bir kurum olarak son derece önemli ve anlamlı buluyoruz” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017