Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ultrabook Çağı Asus'la Başlıyor. Asus Zenbook

İncecik ve estetik için performanstan vazgeçmek zorunda değilsiniz. Teknoloji ve sanat, Zenbook'un tasarımında bir araya geliyor.
Ultrabook Çağı Asus'la Başlıyor. Asus Zenbook
İlk bakışta aşk... Teknoloji ve sanat, Zenbook'un tasarımında bir araya geliyor. Gümüş dış panel ve merkezinde yer alan ışık halesiyle gücü anlatan tasarımı, tarzınızı da yansıtıyor.

Güç elinizde... ASUS tasarımcıları tüm bu mevcut teknolojileri yerleştirebilmek için özel soğutma teknilojisi tasarlamış. Zenbook batarya ömrü %5'in altına düştüğünde veri kaybını engellemek için tüm dosyaları kaydetme özelliğine sahip. Daha az enerji tüketen Zenbook, aynı zamanda ASUS patentli Super Hybrid Engine II teknolojisini kullanarak, pil ömrünü akıllıca koruyor ve diğer UltraBook tasarımlarına göre %25 daha fazla pil ömrü sağlıyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017