Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Uludağ Premium: Uludağ'dan Yeni Maden Suyu

"3 Türk'ten Dünyaya" sloganıyla yaratılan Uludağ Premium; markanın yaratıcısı Uludağ, son derece şık ve alımlı şişe tasarımının sahibi Dice Kayek ve şişenin üreticisi Şişecam.
Uludağ Premium: Uludağ'dan Yeni Maden Suyu
Uludağ Premium, Eylül ayında Moskova'da düzenlenecek Moskova World Food ve Ekim ayında Köln'de düzenlenecek Anuga 2009 Food&Beverage fuarlarında vitrine çıkacak.

Uludağ, "Uludağ Premium" ile yeni bir trend yaratacak. Markanın yöneticisi Ömer Kızıl yeni ürünleri Uludağ Premium'u şöyle özetledi:

Avrupa ve Amerika'da çok uzun zamandan beri musluk sularının yerini almış olan kaynak suları bu ülkelerde zengin mineraller içereninden şarap şişesi gibi şık şişelerde satılanlarına kadar farklı şekillerde satışa sunuluyor.

Türkiye'de ise firmamızca piyasaya sürülen hafifletilmiş içeriği ve çok özel lezzeti ile Uludağ Premium'un seçkin sofraların vazgeçilmez içeceği olacağına inanıyoruz.

BASINDA ULUDAĞ PREMIUM

Muhteşem ekibin lideri Ömer Kızıl

Uludağ içecek grubunun kare ası

Uludağ Premium zengin mineralli doğal maden suyu

Uludağ Premium ile bir ilk

Dice Kayek ve Uludağ bir araya gelince

Uludağ'dan yeni bir trend Uludağ Premium

Uludağ Premium Özel Araçları

Uludağ Premium'ların tanıtım ve görüşleri Daihatsu'nun 2009 model Materia araçları ile yapılacak

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017