Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Umut Işığım Filmi Vizyona Girdi

Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence’in başrollerini paylaştığı Umut Işığım filmi, 8 ay sonra rehabilitasyon merkezinden çıkan eski öğretmen Pat’in hayata sıfırdan başlamak kararı almasını konu alıyor.
Umut Işığım Filmi Vizyona Girdi
Başrollerini Bradley Cooper ve Açlık Oyunları filminin yıldızı Jennifer Lawrence’in oynadığı Umut Işığım filmi 8 ay sonra rehabilitasyon merkezinden çıkan eski öğretmen Pat’in (Bradley Cooper) hayata sıfırdan başlamak kararı almasını konu alıyor. Öncelikle ailesini toparlama çalışan Pat’in bu dönemde tanıştığı komşusu Tiffany (Jennifer Lawrence) ile bütün amacının yönünün değişmesine şahit oluyoruz. Tiffany’nin de çektiği zorluklar karşısında yardıma ihtiyacı vardır. Birbirlerine destek olarak kendileri için bir Umut Işığı oluşturan çift güzel bir filmin temellerini atmaktadır.

Umut Işığım adlı film gösterildiği tüm festivallerde büyük ilgi görmüş birçok seyircinin alkışını kazanmıştır. Ocak ayı içinde özellikle bu tarz filmleri sevenler için kesinlikle izlenmeli diyebileceğimiz bir film…

Haberin kaynağı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017