Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Üniversite Öğrencileri İçin Ev Fiyatları

Üniversite sonuçlarının açıklanmasının ardından binlerce genç yeni hayatına merhaba diyecek evlerini aramaya başladı. Kimi öğrenciler en uygun kiralık evi ararken, gelir durumu iyi aileler öğrenci evi fırsatını değerlendirip kazandıran projeden ev sahibi oluyor. Türkiye’nin her noktasındaki öğrenciler için barınma fiyatlarını araştırdık…
Üniversite Öğrencileri İçin Ev Fiyatları
Üniversitelerde kayıt döneminin tamamlanmasının ardından ev bulma telaşı başladı. Kimi öğrenciler ev kiralama yolunu seçerken, gelir durumu iyi öğrenci ve veliler hem yatırım he de oturum için ev alma yoluna gidiyor. Uzun yıllar kira ödemek yerine yatırım yapmayı seçen veliler, prim potansiyeli yüksek bölgelere yönlendiriyor. Tüm üniversite illerindeki kiralama ve satış rakamlarını incelerken, yatırım amaçlı ev alacaklar için üniversitelere en yakın konut projelerini araştırdık.

Üniversitelerin lokasyon açısından dağılımına baktığımızda Anadolu Yakası’nda Kadıköy, Beykoz, Üsküdar, Maltepe, Pendik ve Tuzla; Avrupa Yakası’nda ise Sarıyer, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Kağıthane, Fatih, Zeytinburnu, Bahçelievler, Avcılar, Büyükçekmece ilçelerinde yerleşkeler bulunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017