Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Üniversite Tercihi Yaparken Dikkat!

Meslek tercihi günleri yine geldi sevgili okurlar. Kiminiz şahsen ergenliğin karanlık buhranlarındasınız, kiminiz de çoluğu çocuğu “Ben ne olacağım?” krampları geçiriyor. Sizler için geleceğin meslkelerini derledik…
Üniversite Tercihi Yaparken Dikkat!
“Ben ne olacağım?” krampları geçirmenize gerek yok. Bu ay zor durumda olan herkes için bir adım öne geçmenin anahtarını veriyoruz! Bunları öğrenin, elin oğlu hala doktor moktor olacağım diye debelenirken, siz galaksinin kralı olun. Karşınızda geleceğin meslekleri! Her yıl olduğu gibi. Çünkü her yıl değiştiği için bunlar.

Torrent Menajerliği Her gün yüzlerce kişi torrent’in büyülü dünyasına kapılıyor ve olayın ne olduğunu kavrayamadığı için monitöre mumbar dolması gibi bakmakla yetiniyor. Torrent menajerliği küçük bir ücret karşılığı, bu insanları doğru mecraya buluşturmaktan ibaret.

Freelance Mail Atıcılığı ve Fahri Köşe Yazarlığı Türkiye’deki bütün gazeteci ve dergicilerin bildiği insan tipidir. İki, beş, hatta 10 yıldır düzenli olarak mass mail atarak “Köşe yazım” başlığı altında makalelerini paylaşırlar. Geri dönüş beklemezler, herhangi bir talepleri yoktur. Yoktu; ama artık emeklerinin karşılığını istiyorlar. Siz de bu trene binin. Tek yapmanız gereken, herhangi bir üniversiteye gitmemek.

Sosyal Medya Uzman Yardımcılığı Tıpkı sosyal medya uzmanlığının ne olduğunun tam belli olmaması gibi, uzman yardımcılığı da pek açık bir sektör değil ve tıpkı sosyal medya uzmanları gibi uzman yardımcıları da bu teşhise çok sinirleniyor. Ama geleceğin mesleklerinden biri olduğu kesinden bile öte.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017