Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Üniversiteli Girişimciler New York İçin Yarışacak

Vodafone'un ana sponsorluğu ile Biz Consulting tarafından Türkiye'de gerçekleştirilen Global Üniversiteli Girişimci Yarışması'nda 1'inci olan kişi, 15-16 Kasım 2012 tarihlerinde New York'taki Dünya Finali'nde Türkiye'yi temsil edecek.
Üniversiteli Girişimciler New York İçin Yarışacak
Türkiye’de girişimcilik ekosistemini desteleyerek geleceğe yön verecek genç girişimcileri iş dünyasına kazandırmayı en önemli sosyal sorumlulukları arasında gören Vodafone Türkiye, bu vizyonu bir adım ileri taşıdı. Vodafone Türkiye’nin ana sponsoru olduğu Global Üniversiteli Girişimci Yarışması için başvurular, Akbank’ın da katkılarıyla başladı.

Tüm dünyadaki üniversiteler arasında girişimciliği teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışmanın Türkiye elemelerinde rakipleri arasından sıyrılarak birinci olacak girişimci, dünyanın dört bir yanından gençlerin katılımıyla New York’ta gerçekleşecek büyük finalde Türkiye’de temsil ederek, 200 bin dolarlık büyük ödül için yarışma hakkı kazanacak. Türkiye elemelerinde ‘’Vodafone Özel Mobil İnternet Kategorisi’’nde yarışacak genç girişimcilere ise birincilik ödülünün yanında, Vodafoen Smart Tab 10 kazanma şansı da bekliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017