Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ünlü İsimler Kırışıklıklarla Nasıl Mücadele Ediyor?

Merak ettik ve ünlü isimlere birçok kişinin ortak sorunu olan kırışıklarla nasıl mücadele ettiklerini sorduk. Tüm samimiyetleriyle formsante okuyucuları için cevapladılar...
Ünlü İsimler Kırışıklıklarla Nasıl Mücadele Ediyor?
Begüm Birgören

Henüz vücudunun herhangi bir bölgesinde kırışıklık görmediğini belirten oyuncu Begüm Birgören, gelecekte medikal girişimlerden yardım alabileceğini belirtiyor. İnce çizgiler içinse dolgu yaptırmaya açık olduğunu vurguluyor. Birgören, ileri yaşta kremlerin kırışıklıkları önleyici etki göstereceğine inanmadığını söylüyor.

Nefise Karatay

Güzel sunucu Nefise Karatay kırışıklıklarla mücadelede dermokozmetik ürünleri tercih ediyor. Karatay, düzenli olarak bakım yapıyor. Krem kullanmanın yanı sıra birtakım hareketler yapan Karatay, yüzünü ve yanaklarını şişirip, ufak çimdikler atıyor. Kan dolaşımını hızlandıran bu hareketler kullandığı ürünlerin etkisini de artırıyor. Nefise Karatay bu sayede hem ince çizgilerin, hem güneşin zararlı etkilerinin hem de göz altı morluklarının önüne geçtiğini de sözlerine ekliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017