Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ünlüler ''Shock The World İstanbul'' İçin Saat Tasarladı

CASIO'nun, tüm dünyada gerçekleştirdiği "SHOCKTHEWORLD" turnesinin 2012'deki ilk durağı İstanbul oldu. G-shock'ın marka hikayesinin anlatıldığı 'Shock The World Turnesi'nin Türkiye ayağına alanlarında tanınmış isimler, farklı tasarımları ile katıldı.
Ünlüler ''Shock The World İstanbul'' İçin Saat Tasarladı
Rengarenk ve dayanıklı modelleri ile yepyeni bir moda akımına öncülük eden Casio’nun, tüm dünyada gerçekleştirdiği “SHOCK THE WORLD” turnesinin 2012’deki ilk durağı İstanbul oldu. New York, Milano, Hong Kong, Şangay, Berlin, Paris, Dubai gibi dünya merkezi şehirlerin ardından İstanbul’da gerçekleştirilen organizasyonun ev sahipliğini Casio adına Moda Editörü Ece Sükan ve Ünlü Fotoğrafçı Serkan Şedele yaptı.

Dünyada sanat, tasarım, moda, spor, müzik gibi farklı alanlarda öne çıkan isimlerin desteği ile G-shock’ın marka hikayesinin anlatıldığı Shock The World Turnesi’nin Türkiye ayağına; Derin Sarıyer, Eda Taşpınar, Elif Cığızoğlu, Onur Baştürk, Serkan Şedele, Zeynep Üner gibi alanlarında tanınmış isimler, farklı tasarımları ile katıldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017