Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ünlülerden Centilmenlik Dersleri!

Şöhret sahibi erkeklerin doğuştan şanslı olduğunu, istedikleri kadını büyülemenin onlar için çocuk oyuncağı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bir de beraber oldukları kadınlara bakın. Sizce sadece şöhret tüm dünya erkeklerinin arzuladığı bu kadınları etkilemeye yeter mi? Tabii ki hayır.
Ünlülerden Centilmenlik Dersleri!

Sevgilinizin size olan davranışlarından memnun değil misiniz? Hareketleriyle, kıyafetleriyle bir hanımefendi veya tatlı bir genç kız gibi değil de, arkadaşlarınızdan herhangi biri gibi mi? Etrafınızdaki kızlarda da aynı tavrı görüyor olabilirsiniz. Çoğunun hali yaramaz bir çocuk gibi. Zira kadınların kadın gibi davranmayı unuttuğu bir dönemdeyiz. Bunun birçok nedeni olabilir. Kadınların para kazanmaya başlaması, eşitlik ve feminizm modaları ve daha birçok sosyal gelişme toplumsal davranışları değiştiriyor. Lakin bu değişimin en önemli nedeni erkeklerin centilmenliği unutmuş olması. Çok uzun zaman öncesinden bahsetmiyoruz. Babalarımızın, dedelerimizin döneminde her erkek centilmenliğin kaidelerini bilirdi. Karşı cinse dört dörtlük kavalyelik etmenin sırları, babadan oğla geçen, her nesil tarafından bilinen kurallar olarak kabul edilirdi. Aslında hala her erkek kadınlara kapı tutmanın, toplu taşıma araçlarında yer vermenin kibar jestler olduğunun farkında. Lakin kimse bu kuralları uygulamaya niyetli değil. Haliyle erkekler centilmen gibi, kadınlar da kadın gibi davranmıyor. Elbette istisnalar da yok değil. İşte hala centilmen olmanın en kadar önemli olduğunu hatırlayan, her erkeğin ibret alması gereken ünlü centilmenlerden modern centilmenlik dersleri…

İlgili erkek kızı kapar

Ashton Kutcher kadınların bayıldığı bir adam. Haliyle en güzel kadınları tavlamak için centilmenlik yapmasına gerek yok diye düşünebilirsiniz. Oysa henüz adı sanı duyulmamış, pek parası da olmayan tıfıl bir aktörken, Demi Moore gibi ününün ve güzelliğinin zirvesindeki kadını kapan ve bu sayede sadece güzel bir sevgili değil aynı zamanda şan şöhret de elde eden Ashton’ın Demi’yi tavlamasındaki en büyük etken centilmenliği. Demi Moore ve şimdiki sevgilisi Mila Kunis verdikleri bütün röportajlarda, Ashton’ın en çok centilmenliğinden etkilendiklerini söylüyorlar. Zaten sadece Ashton’ın kadınlarla çekilmiş fotoğraflarına bakarak da bunu görebilirsiniz. Kapıyı açmak, iskemle tutmak gibi ufak tefek centilmenlik kaidelerini asla unutmayan Ashton, sık sık sevgilisi Mila’ya çiçek verirken görüntüleniyor. Siz de sevgilinize bu tip ufak tefek jestler yaparak kalbini fethedebilirsiniz.

Haberin devamı için Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017