Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ünlülerden TOÇEV'e Destek

Sanat, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin de her zaman desteklediği TOÇEV, hazırladığı yılbaşı hediye serisiyle yine bir sosyal sorumluluğa daha imzasını attı.
Ünlülerden TOÇEV'e Destek
17 yıldır okuma istekli çocuklara hak ettikleri eğitim koşullarını sağlayan ve onlara eğitim hayatları boyunca maddi-manevi destek veren Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı – TOÇEV, yılbaşı hediye serisini tanıttı. Ünlü isimlerin de destek vermekte olduğu TOÇEV’in yılbaşı alternatifleri, anlamlı hediyelerden oluşuyor.

Yılbaşı kartları, Porland’ın ürettiği çocuk figürleriyle tasarlanan kupa, toprağa ekildiğinde çiçek veya ağaç açan, üzerine yazı yazabileceğiniz mesaj kartı olan Tohum Kart, kapağında batı ladin tohumu bulunan Tohumlu Kalem bu hediyelerde birkaç tanesi. Biz Şarkımızı Seçtik ‘Joy Selection’ CD’si ise Filiz Akın, Nilüfer, Ediz Hun, Cemil İpekçi, Beyazıt Öztürk, Tan Sağtürk gibi ünlü isimlerin seçtiği şarkılardan oluşuyor. “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle çalışmalarını sürdüren TOÇEV’in tişörtlerini ise moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu tasarladı, ADL ise üretti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017