Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ünlülerin Kırışıklıklarla Mücadele Yöntemleri Neler?

Birçoklarının ortak sorunu olan kırışıklarla mücadelede ünlüler neler yapıyor diye merak ettik. Televizyondan podyuma, sinemadan iş hayatına kadar birçok meslekten ünlü ismin cevaplarını sizler için derledik...
Ünlülerin Kırışıklıklarla Mücadele Yöntemleri Neler?
Berna Laçin

Ailesindeki diğer kadınlar gibi kırışıklıkla tanışmadığını belirten oyuncu Berna Laçin’in en büyük sıkıntısı, yüzünde sarkma oluşma riskinin yüksek olması. Genetik mirasını dermokozmetik ürünlerle destekleyen Laçin, düzenli olarak göz kremi kullanıyor. Bu ürünlerin uygularken küçük parmak hareketleriyle masaj yapılması gerektiğini belirten oyuncu, kremlerini boyun bölgesine aşağıdan yukarı, yüzüne ise dairesel hareketlerle sürüyor. Başarılı oyuncu gelecekte gerekirse cerrahi müdahaleye açık olduğunu da belirtmeden geçmiyor.

Özge Özder

İşi gereği gün içinde çok ağır, zaman zaman plastik makyaj yaptırdığını söyleyen Özge Özder, bakım ürünlerini mineral özlü olanlardan seçiyor. Özder, bir oyuncu için büyük öneme sahip mimiklerin ve yüz ifadesinin değişmemesi kaydıyla bir kereliğine cerrahi müdahaleye hayır demeyeceğini belirtiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017