Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Unutkan Çocuğunuzun Hafızasını Güçlendirme Yöntemleri

Okulda bırakılan beslenme çantaları, kayıp spor ayakkabıları ve bulunamayan kazaklar. Unutkan çocuğunuzun hafızasını kuvvetlendirmesini nasıl yardım edeceksiniz?
Unutkan Çocuğunuzun Hafızasını Güçlendirme Yöntemleri
Çocuğunuzun dikkatini toplayamama problemi hayatının her alanında yayılıyor ve her konuda kendini gösteriyorsa, onu bir doktora göstermenizde fayda var. Çünkü bu çocuğunuzda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olduğunun göstergesi olabilir. Kız çocukları da unutkanlık sorunuyla karşılaşıyor olsalar da bu durum daha çok erkek çocuklarında görülüyor ve daha can sıkıcı bir süreç yaşanmasına sebep oluyor.

Hatırlatma amaçlı kullanılan en eski numaralardan olan parmağa ip bağlama yönteminin gerçekten faydası var. Sırt çantasına yapıştırılacak bir kağıt, çocuğunuza kitaplarını eve getirmesini hatırlatacaktır. Ya da parlak kırmızıya boyanacak bir küçük parmak tırnağı, kızınızın ceketini almasını unutmamasını sağlayacak görsel bir ipucu niteliğinde olacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017