Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Unutulmayan Eski Sevgili Nasıl Olunur?

‘Aşk gönül işidir, matematiğin aşkta yeri yoktur, sevginin hesabı kitabı olmaz desek bile maalesef unutulmanın var. Yüzyılların klişelerinden birisi olacak ama seveni üzerler, üzeni severler. Peki bu adamları nasıl üzebiliriz?
Unutulmayan Eski Sevgili Nasıl Olunur?
Önce o gelsin

Bu noktada ne yapılmalı, ‘Seviyorum, elimde değil. İçimde doludizgin taşıp taşıp duran bir alev topu var engel olamıyorum’ diyorsan eğer, sakin ol yolcu! Bu dünyada her şeyin bir karşılığı var önce bunu bir kafana sok derim. Bu karışıklık acı karşısında tatlı da olabilir, tatlıyı acı da, bu tamamen senin elinde olan bir durum maalesef. Adama bir adım ilerleyeceksen eğer onun da sağ ayağının havada olduğunu yani tam sana gelmek üzere olduğuna emin olman gerekli. Hiçbir şeyden emin olmadan pata küte koşma yani. Aşkını evinde yaşa, içinde coş; sana bir güvence veremeden de ‘ölüyorum; bitiyorum’ deme. Yani bu biraz zor olacak ama ilişkiyi başlatan karşı taraf olsun.

Borçlu hissettirme!

Çok şık bir anında arkadaşından iki ay sonra ödemek suretiyle borç aldın diyelim. O iki ay nasıl korkunç geçecek bir düşün. Onunla karşılaşmamak için uğraş verirsin, onun yanında rahat edemezsin, paradan bahsedemezsin. Ona karşı hep boynun eğiktir, ezilirsin bu durum karşısında. Kavga ettiniz diyelim, kızacaksınız, tartışacaksın ama susmak zorunda kalırsın. Borçlu olmanın verdiği huzursuzluğu hep yaşarsınız. Çok sevilmek böyle bir şey işte…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017